Contact

Benieuwd wat we voor uw school kunnen betekenen? Of wil je graag bij ons werken. Neem dan contact op met één van de regiomanagers of vul dan onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

  • Amsterdam: Naomi van Bottenburg, nvanbottenburg@klassestudent.nl
  • Delft / Den Haag: Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl
  • Eindhoven: Siska Ritterbeeks, sritterbeeks@klassestudent.nl
  • Enschede: Laura Kahnt, lkahnt@klassestudent.nl
  • Groningen: Jente van der Hem, jvanderhem@klassestudent.nl
  • Leeuwarden: Lisanne van der Wal, lvanderwal@klassestudent.nl
  • Leiden: Tessa Meij, tmeij@klassestudent.nl
  • Nijmegen: Koen van der Zwan, kvanderzwan@klassestudent.nl
  • Zuid-Limburg: Lisa van Meel, lvanmeel@klassestudent.nl
  • Rotterdam: Clarice Bonvie, cbonvie@klassestudent.nl
  • Utrecht: Sanne van der Neut – Lamberink, svanderneut@klassestudent.nl
  • Tilburg: Lars Struik, lstruik@klassestudent.nl

Adres

Nieuwegracht 1

3512 LB, Utrecht

Email 

info@klassestudent.nl

+ 31 30 877 25 48