Contact

Benieuwd wat we voor uw school kunnen betekenen? Of wil je graag bij ons werken. Neem dan contact op met één van de regiomanagers of vul dan onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Amsterdam

  • Youssra Arsalan, yarsalan@klassestudent.nl
  • Ladifo Farah, lfarah@klassestudent.nl
  • Naomi van Bottenburg, nvanbottenburg@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Delft

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl
  • Tessa Meij, tmeij@klassestudent.nl

Den Haag

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl
  • Tessa Meij, tmeij@klassestudent.nl

Eindhoven

  • Siska Ritterbeeks, sritterbeeks@klassestudent.nl
  • Marijn van de Mheen, mvandemheen@klassestudent.nl
  • Joost Adams, jadams@klassestudent.nl

Enschede

  • Laura Kahnt, lkahnt@klassestudent.nl​
  • Raoul Oude Lenferink, roudelenferink@klassestudent.nl

Groningen

  • Jente van der Hem, jvanderhem@klassestudent.nl
  • Hannah van der Zande, hvanderzande@klassestudent.nl
  • Per 11/1: Amber Steenwijk, asteenwijker@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Leeuwarden

  • Lisanne van der Wal, lvanderwal@klassestudent.nl​
  • Demi Rauwerda, drauwerda@klassestudent.nl

Leiden

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl
  • Tessa Meij, tmeij@klassestudent.nl

Maastricht

  • Benthe Geerts, bgeerts@klassestudent.nl
  • Maartje Leemans, mleemans@klassestudent.nl

Nijmegen

  • Geerten Schurink, gschurink@klassestudent.nl
  • Koen van der Zwan, kvanderzwan@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

‘s-Hertogenbosch

  • Siska Ritterbeeks, sritterbeeks@klassestudent.nl
  • Marijn van de Mheen, mvandemheen@klassestudent.nl
  • Joost Adams, jadams@klassestudent.nl

Rotterdam

  • Clarice Bonvie, cbonvie@klassestudent.nl
  • Per 1/1/2021: Youri Zeilstra, yzeilstra@klassestudent.nl

Tilburg

  • Lars Struik, lstruik@klassestudent.nl
  • Fabine Thijssen, fthijssen@klassestudent.nl

Utrecht

  • Emma Postma, epostma@klassestudent.nl
  • Sanne van der Neut – Lamberink, svanderneut@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Adres

Nieuwegracht 1

3512 LB, Utrecht

Contact

info@klassestudent.nl

+ 31 30 877 25 48