Contact

Benieuwd wat we voor uw school kunnen betekenen? Of wil je graag bij ons werken. Neem dan contact op met één van de regiomanagers of vul dan onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Amsterdam

  • Annemijn van Beers, avanbeers@klassestudent.nl (Head of Amsterdam & Utrecht) 
  • Wytse Wijbenga wwijbenga@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Delft

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Iris van Hulten ivanhulten@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Den Haag

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Iris van Hulten, ivanhulten@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Eindhoven

  • Ellen Meijerink, emeijerink@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Tom van der Kraats, tvanderkraats@klassestudent.nl (Operationeel manager)
  • Joost Adams, jadams@klassestudent.nl (Operationeel manager)
  •  
  •  

Enschede

  • Steijn Esmeijer sesmeijer@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Richelle de Vries rdevries@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Groningen

  • Antek Bosman, abosman@klassestudent.nl (Head of Groningen)
  • Jesper Boersma, jboersma@klassestudent.nl (Head of Groningen en Friesland)
  • Jasper Emming, jemming@klassestudent.nl (Operationeel)
  • Thomas Boersma, tboersma@klassestudent.nl (Operationeel)

Friesland

  • Jesper Boersma, jboersma@klassestudent.nl (Head of Friesland)
  • Noa Harleman, nharleman@klassestudent.nl (Operationeel manager)
  • René Geertsma, rgeertsma@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Leiden

  • Rozemarijn Schraven, rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Chris Timmers, ctimmers@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Maastricht

  • Froukje Ellenbroek fellenbroek@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Benthe Geerts, bgeerts@klassestudent.nl (Operationeel)
  •  

Nijmegen

  • Koen van der Zwan, kvanderzwan@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Merel Bakker, mbakker@klassestudent.nl (Operationeel manager)
  • Chiel Hendriks, chendriks@klassestudent.nl (Operationeel manager)
  •  

‘s-Hertogenbosch

  • Veerle Gorter, vgorter@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Sam van der Meijden, svandermeijden@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Rotterdam

  • Thomas Hofstee, thofstee@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Koen van Breemen, kvanbreemen@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Tilburg

  • Veerle Gorter, vgorter@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)
  • Daantje Hamers, dhamers@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Utrecht

  • Sanne van der Neut – Lamberink, svanderneut@klassestudent.nl (Head of Utrecht)
  • Lies van der Werf, lvanderwerf@klassestudent.nl (Operationeel manager) 
  • Pim Kok, pkok@klassestudent.nl (Operationeel manager

Adres

Nieuwegracht 1

3512 LB, Utrecht

Contact

info@klassestudent.nl

+ 31 30 877 25 48