Contact

Benieuwd wat we voor uw school kunnen betekenen? Of wil je graag bij ons werken. Neem dan contact op met één van de regiomanagers of vul dan onderstaand formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Amsterdam

Annemijn van Beers | avanbeers@klassestudent.nl (Head of Amsterdam & Utrecht)

Lineu Joao Afonso | lafonso@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Delft

Rozemarijn Schraven | rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Iris van Hulten | ivanhulten@klassestudent.nl (Operationeel manager

Den Haag

Rozemarijn Schraven | rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Iris van Hulten | ivanhulten@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Eindhoven

Ellen Meijerink | emeijerink@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Anne Voet | avoet@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Siebren Barten | sbarten@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Enschede

Steijn Esmeijer | sesmeijer@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Luc Pfeiffer | lpfeiffer@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Groningen

Antek Bosman | abosman@klassestudent.nl (Head of Groningen)

Jesper Boersma | jboersma@klassestudent.nl (Head of Groningen en Friesland)

Jasper Emming | jemming@klassestudent.nl (Operationeel)

Thomas Boersma | tboersma@klassestudent.nl (Operationeel)

Friesland

Jesper Boersma | jboersma@klassestudent.nl (Head of Friesland)

René Geertsma | rgeertsma@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Leiden

Rozemarijn Schraven | rschraven@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Luisa Postma | lpostma@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Maastricht

Froukje Ellenbroek | fellenbroek@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Thijmen Vermeer | rvermeer@klassestudent.nl (Operationeel)

Nijmegen

Haakon Luyckx | hluyckx@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Merel Bakker | mbakker@klassestudent.nl (Operationeel manager)

‘s-Hertogenbosch

Ezra Donker | edonkers@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Isa van den Endert | edonkers@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Rotterdam

Koen van Breemen | kvanbreemen@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Gijs Swanenvleugel | gswanenvleugel@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Tilburg

Meike Lousberg | mlousberg@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Eva Vael | evael@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Utrecht

Sanne van der Neut – Lamberink | svanderneut@klassestudent.nl (Head of Utrecht)

Anna Cramer | acramer@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Evianne Tang | etang@klassestudent.nl (Kwaliteitsmanager)

Hester van der Maas | hvandermaas@klassestudent.nl (Operationeel manager)

Zwolle

info@klassestudent.nl

(Extern) vertrouwenspersoon

Geerke Hopman-van Voorthuijsen is het vertrouwenspersoon van KlasseStudent.

Geerke is er om gevoelige zaken te bespreken die te maken hebben met stress op het werk, waaronder grensoverschrijdend gedrag zoals pesten, discriminatie, agressie of seksuele intimidatie.

Maar er kan ook sprake zijn van een integriteitskwestie of een vermoeden van een ‘misstand’. Dit noemen we samengevat: psychosociale arbeidsbelasting (PSA). Hierbij zal zij geen enkele stap zetten zonder jouw toestemming. De gesprekken zijn altijd vertrouwelijk en anoniem. KlasseStudent werkgever wordt niet geïnformeerd, tenzij je dat zelf wilt. Mocht het tot een officiële klacht bij de klachtencommissie komen, kan Geerke je ondersteunen bij het onderzoek.

Contactgegevens:

Adres

Nieuwegracht 1

3512 LB, Utrecht

Contact

info@klassestudent.nl

+ 31 30 877 25 48

Hallo 👋, waar kunnen we u mee helpen?

NB: WhatsApp chat opent in een nieuw venster